Cykl spotkań „ ŻYCIE BEZ CHORÓB ”

Cykl spotkań „ ŻYCIE BEZ CHORÓB ” - od 20-go stycznia serdecznie do nas zapraszamy

Życie w ZDROWIU nie jest czymś wyjątkowym. Nie jest też żadną nagrodą ani przywilejem, ale NASZYM NATURALNYM STANEM, od którego niefrasobliwie odeszliśmy. Życie bez przeziębień, gryp, chorób serca, nowotworów i wielu innych schorzeń jest możliwe. Należy tylko podjąć decyzję i przystąpić do działania.
Niestety dziś choroba na stałe wpisała się w nasze życie. A życie bez chorób dla większości z nas jest czymś nierealnym. Nic bardziej błędnego!

Dlatego zapraszamy na cykl spotkań, które odczarują Wasze życie.

Od 20 stycznia (piątek) 2017 roku, w każdy wtorek i piątek, od godz. 17.00 do godz. 18.00, w sklepie ze zdrową żywnością (BIO – Centrum), przy ul. Londyńskiej 5/7, w Gorzowie Wlkp., będą odbywać się wykłady o życiu bez chorób połączone z przyrządzaniem zdrowych posiłków (przewidziany jest także skromny poczęstunek).

Przed wykładami, od godz. 16.00 do 17.00, będą udzielane krótkie zdrowotne konsultacje, których będzie udzielał Kazimierz Kłodawski.

Wykłady, z przyrządzaniem posiłków, poprowadzi Kazimierz Kłodawski, wegetarianin, makrobiotyk i specjalista z zakresu żywienia człowieka i szeroko pojętej promocji zdrowia, również autor poczytnych książek.

Kazimierz Kłodawski prowadzi słynną szkołę Żywienia Naturalnego robiąc warsztaty po całej Polsce jak i zagranicą, jego pragnienie to przyczynić się do podnoszenia Żywieniowej Świadomości na terenie jego rodzimego Gorzowa.
A poniżej krótki jego cytat o tym czym się zajmuje i adres jego strony:

"Makrobiotyka to siedemnaście lat moich doświadczeń nad różnymi terapiami żywieniem i naturalnym stylem życia. Makrobiotyka poprzez naturalny sposób odżywiania, sposób i filozofię życia jest podstawą (bazą) moich autorskich kursów i warsztatów, które proponujemy w Szkole Żywienia Naturalnego. Makrobiotyczny sposób odżywiania i życia jest dziś jedną z nielicznych teorii i filozofii, która w sposób całościowy (holistyczny) ujmuje unikatowe zjawiska życia na Ziemi. W naturalny, dopełniający sposób łączy ze sobą, przy pomocy Jedynej Zasady jin i jang, wszystko to, co Zachód nieopatrznie dzieli i przeciwstawia sobie. Naturalny sposób odżywiania, jako część teoretyczna, jaką jest cała dialektyczna filozofia starożytnego Wschodu, tworzą jedną, wzajemną dopełniającą się całość – jak jin i jang, dzień i noc, dobro i zło, zdrowie i choroba, pierwiastek męski i żeński – i istnieć bez siebie nie mogą.
Makrobiotyka to niekończące się studia, których źródłem jest nasze codzienne życie. Żyjąc zgłębiamy i kontemplujemy tajniki życia i codziennie wspieramy to wszystko żywym, naturalnym i odpowiednio do pory roku, klimatu, pogody, naszej konstytucji psychofizycznej dobranym pokarmem. Pomału, w miarę jak konsekwentnie stosujemy zasady makrobiotyki, świat przestaje być chaotyczny, skomplikowany i groźny – staje się coraz bardziej przyjacielski i przyjazny"

SZKOŁA ŻYWIENIA NATURALNEGO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *