Spotkanie z Jasnowidzem i Uzdrowicielem

Kochani mam wielki przywilej zaprosić was na spotkanie z bardzo ciekawym, dla mnie wielce inspirującym człowiekiem : Jasnowidzem, Bioenergoterapeutą i Życiowym Doradcą, który będzie w Polsce w lipcu - Bogumił Płaszczyca

Bogumił swoim przyznanym odgórnie talentem leczy ludzi, leczy ich duszę i ciało.
Jak mówi o sobie żyje tutaj właśnie tylko po to i jest to jedyna rzecz która go w tym wymiarze najbardziej zadowala.
Pomaga ludziom iść właściwą drogą , właściwą dla ich duszy, dla jej pięknej realizacji, ku wydobyciu prawdziwego potencjału, bo jego wiedza kieruje ludzi w realizacji ich życia, w podejmowaniu właściwych kroków.

Jego talent bardzo klarownego jasnowidzenia sprawia iż jest doradcą, który jasno i prosto pokazuje człowiekowi co ma zrobić, jaką drogą ma iść , jakie powinien podjąć działania by coś się zrealizowało, pomaga w wyznaczaniu kierunku życia , pokazuje wyższe widzenie i znaczenie życia,

Jest osobą skromną o prostym przekazie. Jest osobą przebudzoną, świadomą duchowo i przytomną, dlatego nie żyje w umysłowym transie jak większość ludzi, jego olbrzymi talent jasnowidzenia i silnie rozwiniętej intuicji sprawia, iż z wielką łatwością diagnozuje miejsca i przyczyny zaburzeń struktur energetycznych w ciele oraz zaburzeń w przestrzeni życiowej.

Na spotkaniu w pierwszej części przewidziany jest wykład inspirowany wyższym i poszerzonym stanem świadomości oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, w dalszej części przewidziana jest również możliwość indywidualnych konsultacji z Bogumiłem, by skorzystać z jego trafnej diagnozy i korekty życia.
Cel jego nauk to ukierunkowanie i wprowadzanie ludzi w wyższy wymiar, wymiar świadomej intuicji, jej wewnętrznego czucia zamiast tylko zewnętrznego rozmyślania.

W trakcie indywidualnych konsultacji z Bogumiłem dla reszty osób poprowadzę krótki wykład o strukturze energetycznej naszej istoty oraz kilka ćwiczeń energetycznych wraz z medytacją zakotwiczania Świadomości w ciele, by prostymi sposobami móc wspomagać się na drodze własnej duchowej ewolucji.

Spotkanie odbędzie się 21-go lipca, o godz. 18-tej w klubie „U Szefa” os. Staszica ul. Chełmońskiego 8, w Gorzowie Wlkp.
Cena uczestnictwa w spotkaniu 70 zł od osoby

UWAGA: z powodu ograniczonej ilości miejsc prowadzę zapisy, które należy zgłaszać na nr tel. 537 257 997 - jeśli ilość chętnych osób przekroczy możliwości sali , spotkanie może być przeniesione w inne miejsce o czym również poinformuję na tej stronie.

ps. Kochani na koniec dodam jeszcze, że osoby które mnie znają to wiedzą, iż należę do osób które inspiruje przekaz TYLKO z górnej półki, dlatego wierzcie mi że ten czas poświęcony z Bogumiłem to będzie czas inspiracji i życiowego przełomu dla wielu osób, bo wiedza będzie z poziomu wyższej Duchowej Świadomości w kierunku której już czas zacząć podążać.
Beata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *