O Nas

Stworzyliśmy BIO-­Centrum, by poprzez promowanie naturalnej żywności wprowadzać ludzi na ścieżkę zdrowia, pragniemy by to miejsce było miejscem inspiracji do rozwoju Świadomości w podnoszeniu jakości życia, gdyż rozwój cywilizacyjny mimo iż przyniósł nam wiele zdobyczy, ułatwień i dobrych rozwiązań, równocześnie wiele odebrał, a odebrał harmonię, zdrowie i radość z celebracji życia, zastępując ją pogoniom za jutrem.

W pogodni za jutrem utraciliśmy kontakt z naturą i chwilą obecną, z tym co piękne i wartościowe, utraciliśmy to czym człowiek żył przez tysiące lat, utraciliśmy wiedzę intuicyjną którą mieli nasi przodkowie, którą współczesny człowiek zapomniał.

Naszą inspiracją nie jest tylko samo żywienie, ale i szacunek do swojego ciała, duszy i umysłu.

Używamy wiele z wymienianych tu naturalnych produktów, stronimy od chemikaliów, nie używamy środków farmakologicznych. Odwołujemy się do Natury jako skutecznego rozwiązania chorób, Natury która w cudowny sposób potrafi utrzymywać ludzi w zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Naszym marzeniem jest aby nasza planeta z jej mieszkańcami rozkwitła, aby każdy człowiek ukochał Naturę i spojrzał na nią jako na dar z szacunkiem i wdzięcznością.

Ponieważ idziemy z duchem czasu , pasjonujemy się nauką alternatywną a przy dostępnej dziś wiedzy dociera do nas coraz więcej informacji, którymi uwielbiamy się dzielić.

Odkrywana dziś wiedza wyraźnie mówi nam iż jesteśmy istotami o złożonej strukturze energetycznej i to co powinniśmy zacząć robić, to być wewnątrz coraz bardziej świadomym siebie, w ten sposób zacząć obejmować panowanie nad wszystkimi swoimi energetycznymi aspektami, a w efekcie powstającej harmonii w końcu poznać większą strukturę rzeczywistości w obrębie której funkcjonujemy. .

Na naszej stronie oprócz informacji o naszym asortymencie, postaramy się przedstawiać artykuły, ciekawostki, porady, przepisy, wyniki badań naukowców z całego świata oraz przykłady różnych metod naturalnych terapii, jako - na nowo odkrywaną mądrość naszych przodków.